Registrace

Registrace nového uživatele

*Vyžadovaná položka

Zahájením výcviku je podmíněno absolvováním seznamovací lekce.

Milí klienti, těší nás Váš zájem o výcvik psů u HAFBO.
Aby se Vám u nás dařilo co nejlépe, prosíme nové klienty o absolvování seznamovací nebo-li úvodní lekce. Po-té se budete moci hlásit na cvičení dle rozvrhu.
Do konce roku 2021 probíhaly seznamovací lekce prezenční formou přímo na cvičišti. Na základě zpětné vazby a zkušeností jsme se rozhodli přejít na úvodní lekci formou  on-line setkání.
Na základě Vaší registrace v rozvrhu cvičení Vám bude těsně před konání lekce zaslán na registrovaný mail link na on- line setkání. Toto se koná přes GOOGLE MEETS.
Lektor bude připojen jak zvukově, tak obrazově a budeme rádi, pokud budete obrazově také.
Jak online úvodní lekce bude probíhat :

1. Představení HAFBO
2. Vaše zkušenosti s výcvikem a očekávání
3. Jak se zorientovat na
našich stránkách

4.
„Metodiky“ výcviku :

Luring (navádění)
Shaping (tvarování)

Capturing (zachycení)

Ostatní

5. Motivace, odměny, „jackpot“,  marker
6. Hrajeme si, učíme se.

Kouzelná hůlka Harryho Pottera aneb zázraky na počkání od nás nečekejte
7. Doporučená literatura

Součástí budou i doprovodná videa.
Těšíme se na Vás

Případné dotazy směřujete na: vycvik@hafbezobav.cz
nebo tel. 724 132 116, 731 777 168

Seznamovací lekci najdete v rozvrhu cvičení pod zkratkou Sl-Š nebo Sl-D

Milí HAFBO klienti.

Od 1.ledna 2024 přecházíme na jiný registrační a přihlašovací systém DOGRES.
Věříme, že to pro Vás bude změna příjemná a pro mnohé vlastně nebude ani novinkou. Z tohoto důvodu v našem rozvrhu cvičení neuvidíte žádné vypsané od ledna 2024. Nově se na lekce a akce HAFBO budete hlásit zde: https://hafbo.dogres.cz/
Rozvrh cvičení tak, jak jste na něj byli doposud zvyklí, již nebude v provozu. Tímto končí možnost koupě kreditů v hotovosti.

Migrace na nový systém proběhne ve dnech 29.12-31.12.2023

Co to pro vás jako registrované uživatele v HAFBO sytému znamená?

Pokud již DOGRES používáte, ale u HAFBO máte registrovanou jinou mail adresu, je zapotřebí si mail sjednotit. Můžete tak učinit do 26.12.2023 v rámci své registrace u HAFBO, aby DOGRES mohl Váš účet propojit včetně kreditů u HAFBO, pokud tomu tak chcete. Pokud chcete ponechat dvě mail adresy, pak není problém a budete mít u DOGRES registrace dvě.

Pokud v DOGRES zatím registrování nejste, Vaše registrace u HAFBO bude přenesena včetně kreditů a tímto Vám vznikne registrace u DOGRES.

Na registrovaný mail (ten, který je u HAFBO) Vám přijde přihlašovací KÓD do systému Dogres.
Po přihlášení na  https://hafbo.dogres.cz/ se budete moci přihlašovat na lednové výcvikové lekce a další HAFBO akce v systému DOGRES.

Noví klienti se již budou registrovat pouze zde: https://hafbo.dogres.cz/user_people/new

Do systému DOGRES se přenese pouze Vaše mail adresa a kredity. Vše ostatní včetně jména psa, věku psa a plemene nebude migrováno a tyto údaje bude zapotřebí zadat znovu.

Důležité upozornění: poslední připsání kreditů v systému HAFBO proběhne 23.12.2023 (tj. platby připsané na účet do 22.12.2023), abychom mohli připravit databázi na migraci. Veškeré kredity, které budou připsány do banky u HAFBO po 22.12.2023, budou obratem vráceny na Váš účet. Nedoporučujeme tedy dobíjení kreditů ve dnech 23.12-31.12.2023. Po migraci (od 1.1.2024)  si již budete vše obsluhovat přes systém DOGRES.  Číslo účtu zůstává stejné.

V případě dotazů Vám rády pomohou instruktorky Alča, Lenka nebo Zuzka.
Kontakty zde: https://hafbezobav.eu/vycvik/kontakty/instrukori/V souvislosti s touto migrací jsme taktéž aktualizovali GDPR a Provozní řád HAFBO.
GDPR systému DOGRES naleznete na stránkách DOGRES. https://dogres.cz/
Pokud s převodem Vaší registrace nesouhlasíte, respektujeme to a Vaši registraci u HAFBO ukončíme vrácením platných kreditů v souladu s platným Provozním řádem HAFBO.