Tak trochu jiný hotel pro psy ...

Jsme ti, kdo chtějí dát vašim psím mazlíčkům takovou péči, aby se cítili jako doma nebo někde na wellness. Ctíme pravidlo, že se o vaše psí parťáky staráme, jako by byli součástí naší rodiny. Nabízíme jen omezený počet míst, abychom měli dostatek času na péči o vašeho čtyřnohého parťáka.

24hodinový servis  •  individuální a profesionální přístup
oddělená místa na relax  •  možnost dovozu a odvozu pejska

16

KRÁTKODOBÉ HLÍDÁNÍ

Čeká vás nějaká celodenní akce? Nebo mimořádně dlouhá směna v práci? Nemůže vám vašeho čtyřnohého parťáka pohlídat nikdo z rodiny?

Pak je pro vás ideální možnost naše psí školka. Vašeho pejska vám pohlídáme od sedmé hodiny ranní až do sedmé hodiny večerní.

JSME TU PRO VÁS, AŤ UŽ POTŘEBUJETE POHLÍDAT SVÉHO ČTYŘNOHÉHO PARŤÁKA NA PÁR HODIN, NEBO PÁR DNÍ. U NÁS SE O KAŽDÉHO PEJSKA POSTARÁME JAKO BY BYL NÁŠ VLASTNÍ.

DLOUHODOBÉ HLÍDÁNÍ

Vedle krátkodobého hlídání nabízíme samozřejmě i hlídání dlouhodobé. Máme velmi omezenou kapacitu právě pro to, abychom se mohli individuálně věnovat každému z našich svěřenců.

POKUD MÁTE ZÁJEM O HLÍDÁNÍ PRÁVĚ V NAŠEM MALÉM HOTÝLKU, AŤ UŽ O KRÁTKODOBÉ ČI DLOUHODOBÉ, PAK NEVÁHEJTE A KONTAKTUJTE NÁS

Hotel pro psy mohu opravdu jen doporučit ☺️ Pejska nám pohlídali, když jsme jeli na hory a musím říct, že se měl opravdu krásně. Každý den jsme měli přehled o tom jak se má, paní posílala fotky a na naše dotazy ihned reagovala. Denně dlouhé procházky, hraní a běhání s dalšími pejsky. Myslím, že pokud hledáte místo, kde se o Vašeho psa pečlivě postarají, jste určitě na správném místě 😍

Milí HAFBO klienti.

Od 1.ledna 2024 přecházíme na jiný registrační a přihlašovací systém DOGRES.
Věříme, že to pro Vás bude změna příjemná a pro mnohé vlastně nebude ani novinkou. Z tohoto důvodu v našem rozvrhu cvičení neuvidíte žádné vypsané od ledna 2024. Nově se na lekce a akce HAFBO budete hlásit zde: https://hafbo.dogres.cz/
Rozvrh cvičení tak, jak jste na něj byli doposud zvyklí, již nebude v provozu. Tímto končí možnost koupě kreditů v hotovosti.

Migrace na nový systém proběhne ve dnech 29.12-31.12.2023

Co to pro vás jako registrované uživatele v HAFBO sytému znamená?

Pokud již DOGRES používáte, ale u HAFBO máte registrovanou jinou mail adresu, je zapotřebí si mail sjednotit. Můžete tak učinit do 26.12.2023 v rámci své registrace u HAFBO, aby DOGRES mohl Váš účet propojit včetně kreditů u HAFBO, pokud tomu tak chcete. Pokud chcete ponechat dvě mail adresy, pak není problém a budete mít u DOGRES registrace dvě.

Pokud v DOGRES zatím registrování nejste, Vaše registrace u HAFBO bude přenesena včetně kreditů a tímto Vám vznikne registrace u DOGRES.

Na registrovaný mail (ten, který je u HAFBO) Vám přijde přihlašovací KÓD do systému Dogres.
Po přihlášení na  https://hafbo.dogres.cz/ se budete moci přihlašovat na lednové výcvikové lekce a další HAFBO akce v systému DOGRES.

Noví klienti se již budou registrovat pouze zde: https://hafbo.dogres.cz/user_people/new

Do systému DOGRES se přenese pouze Vaše mail adresa a kredity. Vše ostatní včetně jména psa, věku psa a plemene nebude migrováno a tyto údaje bude zapotřebí zadat znovu.

Důležité upozornění: poslední připsání kreditů v systému HAFBO proběhne 23.12.2023 (tj. platby připsané na účet do 22.12.2023), abychom mohli připravit databázi na migraci. Veškeré kredity, které budou připsány do banky u HAFBO po 22.12.2023, budou obratem vráceny na Váš účet. Nedoporučujeme tedy dobíjení kreditů ve dnech 23.12-31.12.2023. Po migraci (od 1.1.2024)  si již budete vše obsluhovat přes systém DOGRES.  Číslo účtu zůstává stejné.

V případě dotazů Vám rády pomohou instruktorky Alča, Lenka nebo Zuzka.
Kontakty zde: https://hafbezobav.eu/vycvik/kontakty/instrukori/V souvislosti s touto migrací jsme taktéž aktualizovali GDPR a Provozní řád HAFBO.
GDPR systému DOGRES naleznete na stránkách DOGRES. https://dogres.cz/
Pokud s převodem Vaší registrace nesouhlasíte, respektujeme to a Vaši registraci u HAFBO ukončíme vrácením platných kreditů v souladu s platným Provozním řádem HAFBO.