Tak trochu jiný hotel pro psy ...

Jsme ti, kdo chtějí dát vašim psím mazlíčkům takovou péči, aby se cítili jako doma nebo někde na wellness. Ctíme pravidlo, že se o vaše psí parťáky staráme, jako by byli součástí naší rodiny. Nabízíme jen omezený počet míst, abychom měli dostatek času na péči o vašeho čtyřnohého parťáka.

24hodinový servis  •  individuální a profesionální přístup
oddělená místa na relax  •  možnost dovozu a odvozu pejska

16

KRÁTKODOBÉ HLÍDÁNÍ

Čeká vás nějaká celodenní akce? Nebo mimořádně dlouhá směna v práci? Nemůže vám vašeho čtyřnohého parťáka pohlídat nikdo z rodiny?

Pak je pro vás ideální možnost naše psí školka. Vašeho pejska vám pohlídáme od sedmé hodiny ranní až do sedmé hodiny večerní.

JSME TU PRO VÁS, AŤ UŽ POTŘEBUJETE POHLÍDAT SVÉHO ČTYŘNOHÉHO PARŤÁKA NA PÁR HODIN, NEBO PÁR DNÍ. U NÁS SE O KAŽDÉHO PEJSKA POSTARÁME JAKO BY BYL NÁŠ VLASTNÍ.

DLOUHODOBÉ HLÍDÁNÍ

Vedle krátkodobého hlídání nabízíme samozřejmě i hlídání dlouhodobé. Máme velmi omezenou kapacitu právě pro to, abychom se mohli individuálně věnovat každému z našich svěřenců.

POKUD MÁTE ZÁJEM O HLÍDÁNÍ PRÁVĚ V NAŠEM MALÉM HOTÝLKU, AŤ UŽ O KRÁTKODOBÉ ČI DLOUHODOBÉ, PAK NEVÁHEJTE A KONTAKTUJTE NÁS

Hotel pro psy mohu opravdu jen doporučit ☺️ Pejska nám pohlídali, když jsme jeli na hory a musím říct, že se měl opravdu krásně. Každý den jsme měli přehled o tom jak se má, paní posílala fotky a na naše dotazy ihned reagovala. Denně dlouhé procházky, hraní a běhání s dalšími pejsky. Myslím, že pokud hledáte místo, kde se o Vašeho psa pečlivě postarají, jste určitě na správném místě 😍