Často kladené dotazy

Milí klienti a zájemci o cvičení. Zde najdete seznam nejčastějších otázek
a odpovědi na ně. Doufáme, že Vám usnadní orientaci na našich stránkách i ve výcviku samotném.

S přechodem na nový registrační systém jsou úvodní-seznamovací lekce zrušeny. Novým členům budou zaslány instrukce před zahájením výcviku na mail. Během ledna 2024 budou všichni čekající zájemci o výcvik obesláni mailem.

Jednoduše v systému DOGRES na webové adrese https://hafbo.dogres.cz/ prostřednictvím tlačítka “zažádat o členství”. Zde vyplníte své konktatní údaje a bude Vám přidělen kód, který bude sloužit pro Váš přístup do rezervačního systému.

Nabídku aktuálních lekcí naleznete v sekci “tréninky” na webové adrese https://hafbo.dogres.cz/. Jsou zde vypsány tréninky skupinové poslušnosti, procházek, sportů i jiné zábavy, Vše naleznete přehledně odlišené barvami i s aktuálním počtem volných míst. Nabídku lekcí si můžete zobrazit i pokud nejste členi, abyste viděli, na co vše se případně po registraci můžete těšit.

Kompletní nabízené portfolio lekcí pak najdete na naší domovské stránce zde: https://hafbezobav.eu/vycvik/nabidka-lekci/

Po pročtení úvodních instrukcí, které obdržíte na mail Vám bude členství schváleno a můžete se hlásit na tréninky dle Vašeho výběru na webové adrese https://hafbo.dogres.cz/ v sekci “tréninky”. Po rozkliknutí vybraného tréninku odešlete přihlášku na trénink a můžete dorazit. Základem pro tento úkon je dobití kreditů, které se Vám po proběhlé lekci z účtu automaticky odepíšou. Storno podmínky v případě odhlášení naleznete v provozním řádu. Pozor, pro účast na tréninku některých sportů (např. Rally Obedience, Puller, Frisbee…) je nutné absolvovat úvod tohoto cvičení, kde Vám instruktorka vysvětlí základní principy daného cvičení a poradí s výběrem vhodných pomůcek. 

Kredity se dobíjí pouze přes účet, více v sekci provozní řád – https://hafbezobav.eu/vycvik/provozni-rad/
Na skupinových lekcích není příliš prostoru na řešení konkrétních problémů, které se psem můžete mít (typicky agrese a jiná nežádoucí chování). Pokud toto řešíte a kvůli tomu není pro vás možné či komfortní se hromadných lekcí účastnit, řešením je pro Vás individuální lekce s instruktorkou, kde budete sami a budete mít prostor problém řešit. V případě zájmu o individuální lekci kontaktujte přímo vybranou instruktorku a společně si domluvte vhodný termín individuálního tréninku. Kontakty na instruktorky najdete zde: https://hafbezobav.eu/vycvik/nasi-treneri/

Základem je vhodné oblečení pro Vás (budete na lekci s jinými pejsky, možná se trošku proběhnete, může být mokro, bláto…), dbejte proto prosím na bezpečnou obuv (třeba žabky na agility nebudou nejvhodnější) a počítejte s možným drobným znečištěním oděvu (bílé kalhoty na skupinovou lekci pro štěňátka taky nejsou nejšťastnějším nápadem). Svého pejska vybavte pevným obojkem (kožený, látkový, nikoliv řetízkový stahovací), pevným vodítkem (ne tzv. flexi!), případně padnoucím postrojem. Přibalte s sebou větší množství drobných pamlsků, ujistěte se, že je máte kam dát (pamlskovník, kapsa), případně pejskovu oblíbenou hračku a pytlíky na hovínka. Pokud má Váš pejsek nějaký zdravotní problém relevantní pro výcvik, nahlaste toto instruktorce při začátku lekce.

Místo výcviku je označeno u jednotlivých tréninků v systému https://hafbo.dogres.cz/. Věnujte prosím tomuto pozornost, lekce mohou probíhat v areálu na Stodůlkách, v Řeporyjích, online či na jiném místě (procházky, nosework).

Ano, přímo u brány na výcvikový areál ve Stodůlkách je místo pro zaparkování cca 10 automobilů. Příjezd je po polní cestě. Pokud se vám nechce zajíždět na polní cestu, je možné zaparkovat na rohu v ulici K Hájům u popelnic s tříděným odpadem.

Vyvenčit pejska můžete před lekcí např. v sousedním lesíku. Na příjezdové cestě, v okolí areálu, na parkovišti a přímo na place prosíme o uklízení exkrementů po svém pejskovi. Pytlíky i popelnice jsou v areálu k dispozici. Prosíme také nenechávejte psí samečky očůrávat překážky a jiné zařízení areálu. Buďte i mimo areál při venčení ohleduplní a počítejte s možností výskytu zvýšeného množství psů, které můžete při venčení potkat. 

V areálu není k dispozici pitná voda, pouze voda pro psy ze studny. Využít můžete suché WC. 

Na lekce pro štěňátka s háravou fenou nemůžete. U ostatní lekcí záleží na složení skupiny a náplni tréninku. Proto doporučujeme kontaktovat instruktorku, která lekci vede a domluvit se přímo s ní.

Budeme se na vás a vaše psí kamarády těšit.

HAFBO

Milí HAFBO klienti.

Od 1.ledna 2024 přecházíme na jiný registrační a přihlašovací systém DOGRES.
Věříme, že to pro Vás bude změna příjemná a pro mnohé vlastně nebude ani novinkou. Z tohoto důvodu v našem rozvrhu cvičení neuvidíte žádné vypsané od ledna 2024. Nově se na lekce a akce HAFBO budete hlásit zde: https://hafbo.dogres.cz/
Rozvrh cvičení tak, jak jste na něj byli doposud zvyklí, již nebude v provozu. Tímto končí možnost koupě kreditů v hotovosti.

Migrace na nový systém proběhne ve dnech 29.12-31.12.2023

Co to pro vás jako registrované uživatele v HAFBO sytému znamená?

Pokud již DOGRES používáte, ale u HAFBO máte registrovanou jinou mail adresu, je zapotřebí si mail sjednotit. Můžete tak učinit do 26.12.2023 v rámci své registrace u HAFBO, aby DOGRES mohl Váš účet propojit včetně kreditů u HAFBO, pokud tomu tak chcete. Pokud chcete ponechat dvě mail adresy, pak není problém a budete mít u DOGRES registrace dvě.

Pokud v DOGRES zatím registrování nejste, Vaše registrace u HAFBO bude přenesena včetně kreditů a tímto Vám vznikne registrace u DOGRES.

Na registrovaný mail (ten, který je u HAFBO) Vám přijde přihlašovací KÓD do systému Dogres.
Po přihlášení na  https://hafbo.dogres.cz/ se budete moci přihlašovat na lednové výcvikové lekce a další HAFBO akce v systému DOGRES.

Noví klienti se již budou registrovat pouze zde: https://hafbo.dogres.cz/user_people/new

Do systému DOGRES se přenese pouze Vaše mail adresa a kredity. Vše ostatní včetně jména psa, věku psa a plemene nebude migrováno a tyto údaje bude zapotřebí zadat znovu.

Důležité upozornění: poslední připsání kreditů v systému HAFBO proběhne 23.12.2023 (tj. platby připsané na účet do 22.12.2023), abychom mohli připravit databázi na migraci. Veškeré kredity, které budou připsány do banky u HAFBO po 22.12.2023, budou obratem vráceny na Váš účet. Nedoporučujeme tedy dobíjení kreditů ve dnech 23.12-31.12.2023. Po migraci (od 1.1.2024)  si již budete vše obsluhovat přes systém DOGRES.  Číslo účtu zůstává stejné.

V případě dotazů Vám rády pomohou instruktorky Alča, Lenka nebo Zuzka.
Kontakty zde: https://hafbezobav.eu/vycvik/kontakty/instrukori/V souvislosti s touto migrací jsme taktéž aktualizovali GDPR a Provozní řád HAFBO.
GDPR systému DOGRES naleznete na stránkách DOGRES. https://dogres.cz/
Pokud s převodem Vaší registrace nesouhlasíte, respektujeme to a Vaši registraci u HAFBO ukončíme vrácením platných kreditů v souladu s platným Provozním řádem HAFBO.