profilovka

Ilona

 #štěňata #dospělí #dogdancing

Ilona Machová

Jaké psy máte, měli jste, či plánujete?
Láska ke psům a zvířatům všeobecně mě provází odmala, svého prvního psa jsem si však mohla pořídit až poté, co jsem se odstěhovala od rodičů. V roce 2013 jsem přemluvila svého tehdejšího přítele na „jednoho malého voříška z útulku“, díky své neznalosti a jeho krásným očím jsem si však přivedla velkého hulváta, který měl v té době všechny psí problémy, které existují. 🙂 Okamžitě jsem byla nucena se vrhnout do studií, intenzivních návštěv cvičáků a seminářů, abych se z toho bludného kruhu nějak dostala ven. V této době jsem již zakotvila na Hafbu, kde mi několik instruktorů svým přístupem doslova zachránilo život, tímto jim ještě jednou děkuji… 🙂

Díky mému osudovému parťákovi jsem následně poznala i svého kynologického manžela, se kterým v současné době máme doma čtyři psy – dva německé ovčáky, belgického ovčáka malinois a dotyčného křížence seniora. Doufám, že příští rok přibude do naší smečky další parťák ovčáckého plemene.

Od jakého roku se zabýváte kynologií a výcvikem psů jako takovým?
Kynologií se zabývám od roku 2013. Od té doby se stále pravidelně zúčastňuji výcviků a seminářů s odborníky na konkrétní témata a odvětví výcviku.

Jaké jsou vaše aktivity s vašimi psy?
Se všemi psy se věnuji především dogdancingu, kde působím také jako rozhodčí, dále pak sportovní kynologii, agility a canicrossu.

Jaké jsou vaše dosavadní kynologické úspěchy (samozřejmě i sportovní se počítají)?
Mým bezpochyby největším úspěchem, který již nikdy nepřekonám :-), je to, že jsem ze svého křížence Martyho dokázala za pomoci mnoha lidí udělat psa, se kterým jsem mohla chodit třeba po Stromovce na volno, pohybovat se mezi ostatními psy, zúčastnili jsme se mnoha závodů a zkoušek především v agility a dokázali jsme společně fungovat. Tomu moc lidí na začátku nevěřilo, včetně mě.

Největší sportovní úspěch je pro mě složení všech zkoušek z dogdancingu a získání titulu Champion of Dogdancing s mojí fenkou Nikčou, která ho dosáhla jako úplně první belgický ovčák. Zároveň jsme se v roce 2021 staly mistry plemene v kategorii Heelwork to Music. Brzy se chystáme rozšířit naše portfolio několika složených zkoušek ze sportovní kynologie. S německým ovčákem Jankem máme splněný titul Master od Dogdancing 1. stupně a trénujeme dále. S Martym jsme závodili v agility v kategorii A2 a o fous nám utekl přestup do A3, protože věk nedokážeme zastavit…

A něco málo z „nepejskařského“ života“…
Ve volném čase se věnuji především své čtyřleté dceři a velké rodině, největším koníčkem je pro mě fotografování, a to především psů, takže to také moc není nepejskařský život :-), a hudba.

Milí HAFBO klienti.

Od 1.ledna 2024 přecházíme na jiný registrační a přihlašovací systém DOGRES.
Věříme, že to pro Vás bude změna příjemná a pro mnohé vlastně nebude ani novinkou. Z tohoto důvodu v našem rozvrhu cvičení neuvidíte žádné vypsané od ledna 2024. Nově se na lekce a akce HAFBO budete hlásit zde: https://hafbo.dogres.cz/
Rozvrh cvičení tak, jak jste na něj byli doposud zvyklí, již nebude v provozu. Tímto končí možnost koupě kreditů v hotovosti.

Migrace na nový systém proběhne ve dnech 29.12-31.12.2023

Co to pro vás jako registrované uživatele v HAFBO sytému znamená?

Pokud již DOGRES používáte, ale u HAFBO máte registrovanou jinou mail adresu, je zapotřebí si mail sjednotit. Můžete tak učinit do 26.12.2023 v rámci své registrace u HAFBO, aby DOGRES mohl Váš účet propojit včetně kreditů u HAFBO, pokud tomu tak chcete. Pokud chcete ponechat dvě mail adresy, pak není problém a budete mít u DOGRES registrace dvě.

Pokud v DOGRES zatím registrování nejste, Vaše registrace u HAFBO bude přenesena včetně kreditů a tímto Vám vznikne registrace u DOGRES.

Na registrovaný mail (ten, který je u HAFBO) Vám přijde přihlašovací KÓD do systému Dogres.
Po přihlášení na  https://hafbo.dogres.cz/ se budete moci přihlašovat na lednové výcvikové lekce a další HAFBO akce v systému DOGRES.

Noví klienti se již budou registrovat pouze zde: https://hafbo.dogres.cz/user_people/new

Do systému DOGRES se přenese pouze Vaše mail adresa a kredity. Vše ostatní včetně jména psa, věku psa a plemene nebude migrováno a tyto údaje bude zapotřebí zadat znovu.

Důležité upozornění: poslední připsání kreditů v systému HAFBO proběhne 23.12.2023 (tj. platby připsané na účet do 22.12.2023), abychom mohli připravit databázi na migraci. Veškeré kredity, které budou připsány do banky u HAFBO po 22.12.2023, budou obratem vráceny na Váš účet. Nedoporučujeme tedy dobíjení kreditů ve dnech 23.12-31.12.2023. Po migraci (od 1.1.2024)  si již budete vše obsluhovat přes systém DOGRES.  Číslo účtu zůstává stejné.

V případě dotazů Vám rády pomohou instruktorky Alča, Lenka nebo Zuzka.
Kontakty zde: https://hafbezobav.eu/vycvik/kontakty/instrukori/V souvislosti s touto migrací jsme taktéž aktualizovali GDPR a Provozní řád HAFBO.
GDPR systému DOGRES naleznete na stránkách DOGRES. https://dogres.cz/
Pokud s převodem Vaší registrace nesouhlasíte, respektujeme to a Vaši registraci u HAFBO ukončíme vrácením platných kreditů v souladu s platným Provozním řádem HAFBO.