pano21_orez_hotovo

Petra

 #pozitivní motivace #individuální lekce

Petra

Jaké psy máte, měli jste či plánujete?
Jako téměř každý kynolog jsem svou lásku ke psům objevila již jako dítě. V mém případě to byl dalmatin Ben a samozřejmě po shlédnutí filmu 101 dalmatinů. Po návratu z prázdnin u babičky na mě čekal v dřevěné bedně na chodbě. Pak to byla ohařka Bíba taky ještě v dobách u rodičů a následně můj první vlastní pes – vořešice Bella. S tou jsem pronikla do všech možných kynologických zákoutí. Po základním výcviku na běžném cvičáku jsme našly naše nadšení v agility, pronikly do tajů dogdancingu, pozitivky a shapingu. Aktuální psí obsazení u nás doma jsou dva psi – Bella – desetiletá vořešice a borderka Jen, které jsou tři roky.

Od jakého roku se zabýváte kynologií a výcvikem psů jako takovým?
Ke kynologii jsem poprvé přičuchla s Bellou a to v roce 2011. Začaly jsme základním výcvikem poslušnosti, pokračovaly agilitěním a čuchly též k dogdancingu.

Jaké jsou vaše aktivity s vašimi psy?
 S Bellou jsme začaly základním výcvikem poslušnosti, pokračovaly agilitěním a čuchly též k dogdancingu. S Jen se věnujeme převážně agility, učením triků, občas mrkneme k ovcím. Velkou částí našich aktivit jsou výlety a procházky.

Jaké jsou vaše dosavadní kynologické úspěchy?
Největším úspěchem je, že jsem nad Bellčou nezlomila hůl a i přes její psychopatický stav mysli jsme si splnily zkoušky dogdancingu – všechny zkoušky stupně 1, v agility jsme se probojovaly až do kategorie A3 a za svůj život ulovila „jen“ jednoho zajíce. S Jen se aktuálně potýkáme s kategorií A2, kde máme též pár zkoušek splněných a vyhlížíme přestup do trojek 😉

A něco málo z „nepejskařského“ života“…
Přes všechno závodění a trénování a venčení už tam toho času tolik nezbývá. Ale mimo pejskařský život se plně věnuji své téměř roční dceři Karolíně, mám ráda cestování všeho druhu a jakékoliv dobrodrůžo.

Milí HAFBO klienti.

Od 1.ledna 2024 přecházíme na jiný registrační a přihlašovací systém DOGRES.
Věříme, že to pro Vás bude změna příjemná a pro mnohé vlastně nebude ani novinkou. Z tohoto důvodu v našem rozvrhu cvičení neuvidíte žádné vypsané od ledna 2024. Nově se na lekce a akce HAFBO budete hlásit zde: https://hafbo.dogres.cz/
Rozvrh cvičení tak, jak jste na něj byli doposud zvyklí, již nebude v provozu. Tímto končí možnost koupě kreditů v hotovosti.

Migrace na nový systém proběhne ve dnech 29.12-31.12.2023

Co to pro vás jako registrované uživatele v HAFBO sytému znamená?

Pokud již DOGRES používáte, ale u HAFBO máte registrovanou jinou mail adresu, je zapotřebí si mail sjednotit. Můžete tak učinit do 26.12.2023 v rámci své registrace u HAFBO, aby DOGRES mohl Váš účet propojit včetně kreditů u HAFBO, pokud tomu tak chcete. Pokud chcete ponechat dvě mail adresy, pak není problém a budete mít u DOGRES registrace dvě.

Pokud v DOGRES zatím registrování nejste, Vaše registrace u HAFBO bude přenesena včetně kreditů a tímto Vám vznikne registrace u DOGRES.

Na registrovaný mail (ten, který je u HAFBO) Vám přijde přihlašovací KÓD do systému Dogres.
Po přihlášení na  https://hafbo.dogres.cz/ se budete moci přihlašovat na lednové výcvikové lekce a další HAFBO akce v systému DOGRES.

Noví klienti se již budou registrovat pouze zde: https://hafbo.dogres.cz/user_people/new

Do systému DOGRES se přenese pouze Vaše mail adresa a kredity. Vše ostatní včetně jména psa, věku psa a plemene nebude migrováno a tyto údaje bude zapotřebí zadat znovu.

Důležité upozornění: poslední připsání kreditů v systému HAFBO proběhne 23.12.2023 (tj. platby připsané na účet do 22.12.2023), abychom mohli připravit databázi na migraci. Veškeré kredity, které budou připsány do banky u HAFBO po 22.12.2023, budou obratem vráceny na Váš účet. Nedoporučujeme tedy dobíjení kreditů ve dnech 23.12-31.12.2023. Po migraci (od 1.1.2024)  si již budete vše obsluhovat přes systém DOGRES.  Číslo účtu zůstává stejné.

V případě dotazů Vám rády pomohou instruktorky Alča, Lenka nebo Zuzka.
Kontakty zde: https://hafbezobav.eu/vycvik/kontakty/instrukori/V souvislosti s touto migrací jsme taktéž aktualizovali GDPR a Provozní řád HAFBO.
GDPR systému DOGRES naleznete na stránkách DOGRES. https://dogres.cz/
Pokud s převodem Vaší registrace nesouhlasíte, respektujeme to a Vaši registraci u HAFBO ukončíme vrácením platných kreditů v souladu s platným Provozním řádem HAFBO.